^Powrót na górę strony

Wyszukiwarka

Sponsorzy

ETISOFT Sp. z o.o.

Kaledarz imprez

loader

Najbliższe imprezy

Brak wydarzeń
Wycieczki

Wycieczki (19)

Jak pewnie fanatycy kolarstwa, a w szczególności długich dystansów wiedzą, trwa RAAM 2014 (Race Across America). Po raz pierwszy w kategorii Solo startuje Polak - Remigiusz Siudziński. Zawodnicy mają do przejechania ok. 4800km w 12 dni. ETISOFT zrobił 2191 km w jeden dzień! (oczywiście w sumie) :-) Ale po kolei...

sobota, 12 kwiecień 2014 00:00

IV Miejski Rajd Przygodowy - Katowice 2014

Napisał

Dość nietypowy wypad tym razem, jednak ze względu na to że nasze koleżanki z pracy – Olga i Dorota zapisały się na czwartą edycję rajdu miejskiego postanowiliśmy im potowarzyszyć jako wsparcie na trasie. Baza rajdu mieści się w budynku Instytutu Fizyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Dziewczyny do pokonania będą miały ok 20km pieszo, 50km rowerami a na punktach zadania czasami sprawnościowe, czasami umysłowe. Poranek jest chłodny, ale dzień zapowiada się ciepły i słoneczny. Kilkanaście minut przed Starrem dziewczyny idą na odprawę do auli. Około 9:30 już przed budynkiem następuje rozdanie kart z opisami punktów, map dla części pieszej. Chwila zastanowienia i pora ruszyć.

sobota, 07 wrzesień 2013 00:00

Leśno Rajza

Napisał

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się o dość nietypowym przedsięwzięciu jak na polskie warunki, otóż zupełnie niedaleko ma zostać otwarta nowa trasa rowerowa… Czemu nietypowa?

Pomysł jest dość oryginalny. Trasa ma około 110km i prawie w całości poprowadzona jest po lasach sześciu gmin: Kalet, Koszęcina, Miasteczka Śląskiego, Świerklańca, Tworoga i Woźnik. Siódmego września nastąpiło otwarcie ścieżki rowerowej.

 

piątek, 21 czerwiec 2013 00:00

Spotkanie Integracyjne Żywiec 2013

Napisał

Weekendowy plan inny niż do tej pory. Zamiast kolejnego rajdu na orientację wybieramy się na firmowe spotkanie integracyjne w okolicy Żywca. Wyjeżdżamy nieco wcześniej niż reszta kolegów, znajomych, współpracowników. Trasę mamy tylko z grubsza zaplanowaną. Wiemy, że pojedziemy przez Pszczynę, jednak decyzja o dalszej drodze zostanie podjęta później.

sobota, 15 czerwiec 2013 00:00

Góra św. Anny

Napisał

Pierwszy od dłuższego czasu weekend, gdy nie ma zawodów na orientację. Wszystkie prognozy pogody wskazują, że sobota będzie słoneczna i ciepła. Wybierając między dwoma wariantami, wyjazdem na Jurę Krakowsko-Częstochowską i górą św. Anny, postanowiliśmy odwiedzić tą drugą lokalizację.  

startpoprz.12nast.koniec
Strona 2 z 2
Copyright © 2013. ETISOFT BIKE TEAM  Rights Reserved.